Naše služby

Našim klientům poskytujeme komplexní servis v rámci online marketingu. Součástí našeho řešení jsou tyto služby:

Sociální sítě

Společně vybereme, jaké sociální sítě mají pro Váš projekt největší smysl. Poté pro ně vytvoříme konkrétní strategii a nastavíme reklamy, které budeme průběžně optimalizovat. Vy tak nejen oslovíte potenciální zákazníky, ale začnete pro svoji značku budovat i věrnou fanouškovskou základnu.

PPC

Na základě vstupních analýz Vám připravíme kampaně v těch nejpoužívanějších vyhledávačích jako je Google nebo Seznam. Vaše reklamy se tak budou zobrazovat správným zákazníkům v době, kdy hledají Váš produkt, nebo službu.

Copywriting

Součástí kvalitní propagace jsou i správně zvolené texty. Ať už se jedná o tvorbu kreativních textů do reklamy na sociálních sítích nebo správně zvolené popisky produktů v eshopu.

Identita značky

Pomůžeme Vám stanovit identitu Vaší značky. Pod tu spadá nejen vizuální prezentace, ale například i to, jaké emoce se zákazníkům ve vztahu k Vaší značce vybaví. S těmito i mnoha dalšími texty Vám rádi pomůžeme.

Konzultace

Potřebujete pomoci s online marketingem, ale nechce se Vám volit dlouhodobé řešení? V rámci konzultací Vám rádi poradíme se vším týkajícím se Vaší propagace.

Co o nás říkají klienti

Raxor nám pomáhá s nastavením PPC reklam. S jejich službami jsem spokojený a rád s nimi budu spolupracovat i nadále.
Jiří Kachyňa, jednatel 1-to-Many Solutions s.r.o.
V Raxoru mě překvapili přesahem znalostí. Ne jenom, že se vyznají v klasických marketingových disciplínách, jako je správa sociálních sítí apod., ale mají i znalostní přesah do fungování společností jako takových.
Martin Fau, Zakladatel Social Readers
S firmou Raxor byla realizována sada konzultací a školení vytvořené naší organizaci na míru. Byli jsme velmi spokojení s realizací reklamních kampaní. Náš dobročinný e-shop se díky pravidelnému mentoringu dostal na novou úroveň a i díky Raxoru tak můžeme pomáhat ještě více zvířatům než doposud.
Nikol Burešová, Předsedkyně Pet Heroes z.s.
Previous
Next